Sukcesy uczniów \ Rok szkolny 2015/2016


Podsumowanie I semestru  2015 – 2016   uczniów klas IV – VI

Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Połajewie


Nagrodzeni uczniowie, którzy uzyskali minimum 75% poprawności testu


KONKURSY  PRZEDMIOTOWE

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA OLIMPUS

MATEMATYKA

klasa IV

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

I miejsce

Mateusz Jęchorek

IV a

klasa VI

I miejsce

Alicja Grencel

VI a

II miejsce

Jan Nowakowski

VI a

III miejsce

Katarzyna Siodła

VI b


KONKURSY PRZEDMIOTOWE

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA OLIMPUS

JĘZYK  ANGIELSKI

klasa V

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

I miejsce

Julita Drob

V b

klasa VI

I miejsce

Jan Nowakowski

VI a

II miejsce

Mateusz Pawlik

VI a


KONKURSY  PRZEDMIOTOWE

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA OLIMPUS

PRZYRODA

klasa IV

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

I miejsce

Krystian Koplin

IV b

II miejsce

Anastazja Motowylak

IV b

klasa V

I miejsce

Julita Drob

V b

II miejsce

Urszula Ciupak

V a

III miejsce

Olivier Jerzyk

V a

klasa VI a

I miejsce

Jan Nowakowski

VI a

II miejsce

Olga Rzepecka

VI a

III miejsce

Alicja Grencel

VI a


Nagrodzeni uczniowie, którzy uzyskali minimum 80% poprawności testu

Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus Matematyka Plus

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

klasa IV

I miejsce

Mateusz Jęchorek

IV a

II miejsce

Zuzanna Koczorowska

IV b

III miejsce

Paweł Grabicki

Krystian Koplin

Julita Kupczyk

IV b

IV b

klasa V

I miejsce

Olivier Jerzyk 

V a

klasa VI

I miejsce

Jan Nowakowski – 100%

VI a

II miejsce

Mikołaj Michałek

VI a

III miejsce

Alicja Grencel

Katarzyna Siodła

VI a

VI b


NAGRODY ZA GODNE REPREZENTOWANIE SZKOŁY W KONKURSACH I TURNIEJACH

MUZYCZNYCH

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Kornelia Stefaniak

Katarzyna Anioła

Zuzanna Kolasa

II a

V b

V a

SPORTOWYCH

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Julia Nawrot


Jakub Jankowski

V a


VI b


MISTRZOSTWA POWIATU CZARNKOWSKO – TRZCIANECKIEGO w DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w KRZYŻU WIELKOPOLSKIM

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

III miejsce

Julia Nawrot

VI a

Wiktoria Byrdy

VI b


XVII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W CZARNKOWIE

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

III miejsce

Julia Nawrot

VI a


MISTRZOSTWA POWIATU CZARNKOWSKO – TRZCIANECKIEGO w BADMINTONIE DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

III miejsce

Monika Ziemek

V b

Julia Nawrot

VI a


MISTRZOSTWA POWIATU CZARNKOWSKO – TRZCIANECKIEGO w BADMINTONIE CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

III miejsce

Maciej Garstecki

VI a

Jakub Jankowski

VI b


VI POWIATOWY KONKURS PIOSENKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ CECYLIADA 2015

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

GRAND PRIX

Katarzyna Anioła

V b

WYRÓŻNIENIE

Kornelia Stefaniak

II a


POWIATOWY KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY

„SŁOWO MALOWANE”

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

III miejsce

Katarzyna  Siodła

VI b


I POWIATOWY KONKURS „ŚWIĘCI NA MIARĘ CZASÓW”

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

WYRÓŻNIENIE

Dominika Gruszczyńska

VI a


GMINNY KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ „Z PIEŚNIĄ NA USTACH PRZEZ DZIEJE POLSKI”

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

I miejsce

I miejsce

Kornelia Stefaniak

Katarzyna Anioła

II a

V b

II miejsce

Zuzanna Kolasa

V a


GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

NA WYKONANIE ILUSTRACJI DO KOLĘDY

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

WYRÓŻNIENIE

Katarzyna Anioła

V b

WYRÓŻNIENIE

Urszula Ciupak

 V a



I SZKOLNY DEBLOWY TURNIEJ PIŁKARZYKÓW STOŁOWYCH

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

I miejsce

Mikołaj Michałek

Mateusz Jahnz

VI a

V a

II miejsce

Michał Zdon

Arkadiusz Jankowski

VI a

VI b

III miejsce

Jan Nowakowski

Jakub Piotr

VI a

VI b


 SZKOLNY  KONKURS PLASTYCZNY

„RODZINA BOGIEM SILNA”

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

I miejsce

Katarzyna Urban

Kinga Siejakowska

I a

II b

II miejsce

Anastazja Brodowska

Weronika Karaś

II b

III b


SZKOLNY  KONKURS PLASTYCZNY

„RODZINA BOGIEM SILNA”

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

I miejsce

Urszula Ciupak

V a

II miejsce

Marta Kozłowska

V a

III miejsce

Radosław Ott

VI a


WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE


WOJEWÓDZKI KONKURS JEZYKA POLSKIEGO

ETAP REJONOWY:  Olga Rzepecka

                                            Jan Nowakowski

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

ETAP REJONOWY: Jan Nowakowski – do finału ucz. zabrakł 1 pkt.

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Miejsce

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

finalista

Jan Nowakowski

VI a

finalista

Mikołaj Michałek

VI a


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!