Sukcesy uczniów \ Rok szkolny 2014/2015


             SUKCESY PRZEDMIOTOWE:
                                                   
 OGÓLNOPOLSKA  OLIMPIADA-OLIMPUS 2014  SESJA JESIENNA  
   JĘZYK ANGIELSKI KLASY  IV-VI    
   IMIĘ,NAZWISKO    MIEJSCE W  SZKOLE    MIEJSCE  W  KRAJU      OPIS      PUNKTACJA  
 KLASAIV  
 Olivier  Jerzyk    I    26    Dyplom uznania    184  
 Katarzyna  Anioła    II    28    Dyplom uznania    180  
 Julita  Drob    III    37    Dyplom uznania    162  
 KLASAV  
 Jan  Nowakowski    I    20    Dyplom uznania    200  
 Mikołaj  Michałek    II    24    Dyplom uznania    192  
 Mateusz  Pawlik    III    29    Dyplom uznania    182  
 KLASA VI  
 Patrycja  Smogur    I    38    Dyplom uznania    160  
 Aleksandra  Ciupak    II    39    Dyplom uznania    158  
 Pola  Wechmann    II    39    Dyplom uznania    158  
 Gabriela  Markiewicz    III    40    Dyplom uznania    156  

                                                                                                            
 OGÓLNOPOLSKA  OLIMPIADA-OLIMPUS 2014  SESJA JESIENNA  
   MATEMATYKA KLASY IV-VI    
   IMIĘ, NAZWISKO    MIEJSCE W  SZKOLE    MIEJSCE W  KRAJU      OPIS      PUNKTACJA  
 KLASAIV  
 Oliwia  Szudarek    I    28    Dyplom uznania    182  
 Julita  Drob    II    29    Dyplom uznania    180  
 Katarzyna  Anioła    III    30    Dyplom uznania    178  
 KLASAV  
 Jan  Nowakowski    I    5    Dyplom laureata,  Nagroda książkowa    224  
 Mikołaj  Michałek    II    21    Dyplom uznania    192  
 Oliwia  Bajor    III    48    Dyplom uznania    138  
 KLASA VI  
 Gabriela  Markiewicz    I    39    Dyplom uznania    150  
 Patrycja  Smogór    II    43    Dyplom uznania    142  
 Patrycja  Siodła    III    45  Dyplom uznania      138

                                                                                                          
OGÓLNOPOLSKA  OLIMPIADA-OLIMPUS 2014  SESJA JESIENNA  
   PRZYRODA KLASY IV-VI    
   IMIĘ, NAZWISKO    MIEJSCE W  SZKOLE    MIEJSCE W  KRAJU      OPIS      PUNKTACJA  
 KLASAIV  
 Olivier  Jerzyk    I    13    Dyplom  laureata    212  
 Katarzyna  Anioła    II    14    Dyplom  laureata    210  
 Julita  Drob    III    16    Dyplom  uznania    206  
 KLASAV  
 Jan  Nowakowski    I    17    Dyplom  uznania    206  
 Mikołaj  Michałek    II    25    Dyplom  uznania    190  
 Alicja  Grencel    III    26    Dyplom  uznania    188  
 KLASA VI  
 Patrycja  Smogur    I    23    Dyplom  uznania    194  
 Patrycja  Siodła    II    25    Dyplom  uznania    190  
 Gabriela  Markiewicz    III    26    Dyplom  uznania    188  


                                                                 
   SZKOLNY  OMNIBUS SESJA JESIENNA    
 IMIĘ    NAZWISKO    MIEJSCE  W SZKOLE    PUNKTY  
 Jan    Nowakowski    I    630  
 Mikołaj    Michałek    II    574  
 Katarzyna    Anioła    III    568  
 Olivier    Jerzyk    IV    562  
 Julita    Drob    V    548  
 Oliwia    Szudarek    V    536  
 Patrycja    Smogur    VI    496  
                                                                                                             
 OGÓLNOPOLSKA  OLIMPIADA-OLIMPUS 2015  SESJA ZIMOWA  
   JĘZYK ANGIELSKI KLASY  IV-VI  
   IMIĘ, NAZWISKO    MIEJSCE W  SZKOLE    MIEJSCE  W  KRAJU      OPIS      PUNKTACJA  
 KLASA IV  
 Julita  Drob    I    19    Dyplom uznania    42  
 Olivier  Jerzyk    II    29    Dyplom uznania    32  
 Kacper Garstecki    III    31    Dyplom uznania    30  
 KLASA V  
 Mateusz  Pawlik    I    17    Dyplom uznania    44  
 Jan  Nowakowski    I    17    Dyplom uznania    44  
 Wiktoria  Byrdy    II    27    Dyplom uznania    34  
 KLASA VI  
 Aleksandra  Ciupak    I    27    Dyplom uznania    34  
 Gabriela  Markiewicz    II    30    Dyplom uznania    31  
 Patrycja  Smogur    III    33    Dyplom uznania    28  

                                                                                                             
 OGÓLNOPOLSKA  OLIMPIADA-OLIMPUS 2015  SESJA ZIMOWA  
   MATEMATYKA KLASY IV-VI    
   IMIĘ, NAZWISKO    MIEJSCE W  SZKOLE    MIEJSCE W  KRAJU      OPIS      PUNKTACJA  
 KLASA IV  
 Julita  Drob    I    19    Dyplom uznania    42  
 Julia  Szudarek    II    24    Dyplom uznania    37  
 Oliwia  Szudarek    III    33    Dyplom uznania    33  
 KLASA V  
 Jan  Nowakowski    I    5    Dyplom laureata,  
Nagroda książkowa  
 56  
 Mikołaj  Michałek    II    25    Dyplom uznania    36  
 Sylwia  Siejakowska    III    29    Dyplom uznania    32  
 KLASA VI  
 Gabriela  Markiewicz    I    22    Dyplom uznania    39  
 Aleksandra  Ciupak    II    33    Dyplom uznania    28  
 Paweł  Kalupa    III    38    Dyplom uznania    23  


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA-OLIMPUS 2015 SESJA ZIMOWA
PRZYRODA KLASY IV-VI
IMIĘ,NAZWISKO MIEJSCE W SZKOLE MIEJSCE W KRAJU OPIS PUNKTACJA
KLASA IV
Katarzyna Anioła I 9 Dyplom laureata 52
Olga Grabicka II 16 Dyplom uznania 45
Julita Drob II 16 Dyplom uznania 45
Olivier Jerzyk III 17 Dyplom uznania 44
KLASA V
Jan Nowakowski I 9 Dyplom laureata 52
Katarzyna Siodła II 18 Dyplom uznania 43
Sylwia Siejakowska III 21 Dyplom uznania 40
KLASA VI
Aleksandra Ciupak I 17 Dyplom uznania 44
Kacper Izydorczyk II 19 Dyplom uznania 42
Gabriela Markiewicz III 21 Dyplom uznania 40


SZKOLNY OMNIBUS SESJA ZIMOWA
IMIĘ NAZWISKO MIEJSCE W SZKOLE PUNKTY
Jan Nowakowski I 152
Julita Drob II 129
Katarzyna Anioła III 111
Gabriela Markiewicz IV 110
Aleksandra Ciupak V 106
Olivier Jerzyk V 106
Oliwia Szudarek VI 102


OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA-OLIMPUS 2015 SESJA WIOSENNA
JĘZYK ANGIELSKI KLASY IV-VI
IMIĘ, NAZWISKO MIEJSCE W SZKOLE MIEJSC W KRAJU OPIS PUNKTACJA
KLASA IV
Katarzyna Anioła I 23 Dyplom uznania 184
Julita Drob II 29 Dyplom uznania 172
Olivier jerzyk III 34 Dyplom uznania 162
KLASA V
Jan Nowakowski I 22 Dyplom uznania 194
Mateusz Pawlik I 22 Dyplom uznania 194
Olga Rzepecka II 25 Dyplom uznania 188
Alicja Grencel III 35 Dyplom uznania 168
KLASA VI
Pola Wechmann I 37 Dyplom uznania 154
Aleksandra Ciupak I 38 Dyplom uznania 154
Patrycja Smogur II 38 Dyplom uznania 152
Gabriela Markiewicz II 38 Dyplom uznania 152

    
                                                                                                                                                                                                                
   OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA-OLIMPUS 2015   SESJA WIOSENNA  
      MATEMATYKA KLASY IV-VI  
      IMIĘ, NAZWISKO      MIEJSCE
SZKOLE
  
   MIEJSCE W KRAJU         OPIS         PKT  
   KLASA IV  
   Julita Drob      I      42      Dyplom uznania      152  
   Katarzyna Anioła      II      45      Dyplom uznania      146  
   Urszula Ciupak      II      45      Dyplom uznania      146  
   Magdalena Silska      III      54      Dyplom uznania      128  
   KLASA V  
   Jan Nowakowski      I      5      Dyplom laureata   Nagroda książkowa      232  
   Alicja Grencel      II      34      Dyplom uznania      174  
   Mikołaj Michałek      III      35      Dyplom uznania      172  
   KLASA VI  
   Gabriela Markiewicz      I      38      Dyplom uznania      156  
   Patrycja Siodła      II      46      Dyplom uznania      140  
   Pola Wechmann      III      51      Dyplom uznania      130  
               



OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA-OLIMPUS 2015 SESJA WIOSENNA
PRZYRODA KLASY IV-VI
IMIĘ,NAZWISKO MIEJSCE W SZKOLE MIEJSCE W KRAJU OPIS PUNKTACJA
KLASA IV
Katarzyna Anioła I 19 Dyplom laureata 202
Julita Drob II 26 Dyplom uznania 188
Olivier Jerzyk II 26 Dyplom uznania 188
Kacper Garstecki III 29 Dyplom uznania 182
KLASA V
Jan Nowakowski I 9 Dyplom laureata 212
Alicja Grencel II 22 Dyplom uznania 186
Sylwia Siejakowska III 24 Dyplom uznania 182
KLASA VI
Aleksandra Ciupak I 28 Dyplom uznania 184
Gabriela Markiewicz II 38 Dyplom uznania 164
Patrycja Smogur II 38 Dyplom uznania 164
Patrycja Siodła III 39 Dyplom uznania 162



SZKOLNY OMNIBUS SESJA WIOSENNA
IMIĘ NAZWISKO MIEJSCE W SZKOLE PUNKTY
Jan Nowakowski I 638
Katarzyna Anioła II 532
Alicja Grencel III 528
Julita Drob IV 512
Mikołaj Michałek V 510
Gabriela Markiewicz V 472
Olivier Jerzyk VI 470