Sukcesy uczniów \ Rok Szkolny 2013/2014



Gminny Konkurs Matematyczny klas II – III
             
Poziom klas drugich
         I miejsce  -  Julita Kupczyk        SP Połajewo
        II miejsce -  Iga Rychlewska        SP Połajewo
       III miejsce -  Weronika Molska      SP Połajewo
 
Poziom klas trzecich:
         I miejsce – Julita Drob           SP Połajewo
        II miejsce – Katarzyna Anioła     SP Połajewo
       III miejsce – Waldemar Mania      SP Boruszyn




VII Powiatowy, XV Międzyszkolny Przegląd Piosenki Ekologicznej w Dzierżążnie Wielkim"



kategoria "Solista klas I - III"
       I miejsce – Katarzyna Anioła

kategoria "Zespoły klas I – III"
       II miejsce – trio w składzie: Marta Kozłowska, Zuzanna Kolasa i Kacper Garstecki

Kategoria "Solista klas IV - VI"
        Wyróżnienie - Zofia Anioła



Szkolny konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną
„Moja wymarzona podróż - poznaję świat, jak mój patron”


        Wyróżnienie - Klaudia Jur           (VI b)                                 
                                  Marta Kaczmarek (VI a)
   




Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej.


         I miejsce - Julita Brzezińska       (IV a)
        II miejsce - Zofia Anioła                (VI b)
       III miejsce - Patrycja Dylawerska (VI b)




Szkolny Konkurs „Zostań mistrzem pięknego czytania” dla uczniów klas I-III


         I miejsce – Zuzanna Pompała (I a)
        Wyróżnienie:  Katarzyna Anioła (III b)
                                  Marta Kozłowska  (III a)



Szkolny Konkurs Czytelniczy dla klas VI „W świecie fantastyki naukowej”

         I miejsce – Klaudia Jur i Dominika Koplin – 63 %
        II miejsce – Marta Kaczmarek                        – 61 %
       III miejsce - Julia Lachowicz                            – 54 %



Szkolny  Konkurs „W krainie baśni braci Grimm” dla uczniów klas II-III


         I miejsce – Oliwia Szudarek (III a)
                              Katarzyna Anioła(III b)
        II miejsce – Iga Rychlewska  (II a)
       III miejsce – Julita Drob           (III b)




Szkolny Konkurs Czytelniczy „Świat Baśni” dla uczniów klas czwartych

         I miejsce: Sylwia Siejakowksa(IV b)
                            Jan Nowakowski    (IV a)
        II miejsce: Mikołaj Michałek  (IV a)



Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas II i III

Poziom klas drugich:
         I miejsce – Anastasiya Motovylyak  (II b)
        II miejsce – Blanka  Kozłowska       (II b)
       III miejsce – Iga Rychlewska             (II a)

Poziom klas trzecich:
         I miejsce
– Aleksandra Just (III a)
                              Olga Grabicka     (III b)
                             Julita Drob             (III b)
        II miejsce – Julia Szudarek  (III b)
       III miejsce – Olivier Jerzyk  (III a)




Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas czwartych


       I miejsce – Jan Nowakowski (IV a)
      II miejsce – Emilia Ciupak      (IV b)
     III miejsce – Mikołaj Michałek  (IV a)



Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas piątych

 
       I miejsce – Patrycja Smogur     (V b)
      II miejsce - Aleksandra Ciupak   (V b)
     III miejsce – Gabriela Markiewicz (V a)



Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas szóstych
 
      I miejsce – Klaudia Jur            (VI b)
     II miejsce – Marta Kaczmarek (VI b)
    III miejsce – Julia Lachowicz    (VI a)



Szkolny Konkurs Mitologiczny dla uczniów klas V „Laur dla zwycięzcy, czyli kto najlepiej poznał mity”

   
      I miejsce – Aleksandra Ciupak – 89 %
     II miejsce – Patrycja Smogur   – 87 %
    III miejsce - Pola Wechmann     – 76 %



Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II-III 


Poziom klas drugich:
     I miejsce-  Weronika Molska  (II a)
    II miejsce – Julita Kupczyk   (II b)
   III miejsce – Iga Rychlewska   (II a)

Poziom klas trzecich:
     I miejsce – Julita Drob      (III b)
    II miejsce – Katarzyna Anioła (III b)
   III miejsce – Julia Szudarek   (III b)



Szkolny Konkurs Matematyczny klas IV-VI

Klasy IV:  I miejsce -  Jan Nowakowski   (IV a)
                II miejsce  -  Alicja Grencel         (IV a)
               III miejsce -   Mikołaj Michałek    (IV a)
 
Klasy V:   I miejsce  Gabriela Markiewicz (V a)
                II miejsce  Patryk Sołtysiak          (V a)
               III miejsce  Aleksandra Ciupak   (V a)
 
Klasy VI:   I miejsce   Klaudia Jur            (VI b)
                                      Marta Kaczmarek  (VI a)
                 II miejsce   Judyta Sell             (VI b)
                III miejsce   Izabela Ruta         (VI b)
                                      Milena Michałek   (VI a)



Gminny Konkurs Matematyczny klas II-III


Poziom klas drugich:
          I miejsce  -  Julita Kupczyk  SP Połajewo
         II miejsce  -  Iga Rychlewska  SP Połajewo
        III miejsce -   Weronika Molska SP Połajewo
 
Poziom klas trzecich:
          I miejsce – Julita Drob    SP Połajewo
         II miejsce – Katarzyna Anioła    SP Połajewo
        III miejsce – Waldemar Mania    SP Boruszyn


Szkolny Konkurs z języka angielskiego dla klas III


          I miejsce - Oliwia Szudarek (III a)  - 97 %
                              Olga Grabicka    (III b)  - 97 %

         II miejsce - Julita Drob (III b) - 94 %


Olimpusek z języka angielskiego dla klas III

 
          I miejsce - Katarzyna Mikołowicz (III b) - 86 %


Olimpusek -  test z zakresu nauczania zintegrowanego dla uczniów klas I-III

           Marta Górzna (I a) - wynik powyżej 80 pkt


Konkurs matematyczny Olimpus (Sesja Zimowa)
Klasa IV
          I miejsce    Jan Nowakowski   92%
         II miejsce    Mikołaj Michałek 80%



Szkolny OMNIBUS Sesja Zimowa  - Jan Nowakowski


Konkurs matematyczny Olimpus (Sesja Wiosenna)


Klasa IV
    Jan Nowakowski 91%
    Alicja Grencel 81%

Szkolny OMNIBUS Sesja Wiosenna - Jan Nowakowski  



Konkurs przyrodniczy Olimpus (Sesja Zimowa)


Najlepszy olimpijczyk: Jan Nowakowski - III miejsce w kraju,  dyplom laureata

Szkolny omnibus: Jan Nowakowski 150 pkt


 
Konkurs przyrodniczy Olimpus (Sesja Wiosenna) - Jan Nowakowski 198 pkt


Konkurs Olimpus z języka angielskiego (Sesja Wiosenna)
-  Patrycja Smogur (V b)


Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus w klasach czwartych

          I miejsce  Jan Nowakowski   (96%)
         II miejsce  Mikołaj Michałek (80%)



Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus w klasach piątych

          I miejsce  Patryk Sołtysiak (80%)


Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus w klasach szóstych
          I miejsce Dominika Koplin (92%)
                            Milena Michałek   (92%)
                            Marta Kaczmarek (92%)
                            Klaudia Jur            (92%)
         II miejsce
Mateusz Cieluszek (88%)                   
                            Ewelina Walkowiak (88%)
        III miejsce Szymon Jankowiak  (84%)
                            Izabela Ruta              (84%)


Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
          Jan Nowakowski  -  wyróżnienie (wynik 101,25)



Szkolny Konkurs Przyrodniczy  „Zwierzęta - ich prawa i ich ochrona”

Klasy IV :      I miejsce – Jan Nowakowski - 100 %
                     II miejsce – Olga Rzepecka - 96 %
                    III miejsce  - Mikołaj Michałek i Agata Urban - 90 %

Klasy V:     I miejsce  - Patrycja Smogur 85 %
                  II miejsce – Pola Wechmann – 82,5 %
                 III miejsce  - Wiktoria Zalewa
                                         Kacper Izydorczyk – 80 %

Klasy VI:   I miejsce     Marta Kaczmarek,
                                        Milena Michałek 
                                        Klaudia Jur – 95 %




VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Ludowej w Białej  

kategoria "solista" w klasach I-III  - I miejsce Katarzyna Anioła (III b)
kategoria"zespół" w klasach I-III     - I miejsce trio: Marta Kozłowska, Zuzanna Kolasa, Kacper Garstecki



VII Powiatowy Przegląd Piosenki „Muzyczne wędrówki po Europie”  w Trzciance
kategoria  "Soliści klas I-III”       
             III miejsce -  Katarzyna Anioła(III b)

kategoria "Zespoły klas I-III”  
                I miejsce trio w składzie: Marta Kozłowska, Zuzanna Kolasa i Kacper Garstecki

kategoria "Soliści IV-VI”  
                 wyróżnienie: Zofia Anioła




Szkolny konkurs fotograficzny „Jesień w lesie”
                I miejsce - Julia Lachowicz         (VI a)
                                    Marta Kaczmarek       (VI a)
               II miejsce - Ewelina Walkowiak  (VI a)
              III miejsce - Michał Jusik klasa     (V b)

WYRÓŻNIENIA:

Milena Michałek   (VI a)
Dominika Latańska (VI b)
Dawid Jusik       (VI a)
Paweł Kalupa      (V a)




Szkolny konkurs fotograficzny „Piękno zimy”


                 I miejsce - Marta Kaczmarek   (VI a)
                II miejsce - Ewelina Walkowiak (VI a)
               III miejsce - Milena Michałek   (VI a)

Wyróżnienie
Klaudia Jur - (VI b)
Agata Urban - (IV a)



Szkolny konkurs fotograficzny „Świat owadów”

                 I miejsce - Milena Michałek   (VI a)
                                     Julia Lachowicz    (VI a)
                II miejsce - Marta Kaczmarek (VI a)
               III miejsce - Agata Urban          (IV a)




„Od gniazda rodzinnego do stolicy Polski” - konkurs plastyczny dla klas I-III

                I miejsce
- Urszula Ciupak
               II miejsce - Joanna Koczorowska
              III miejsce - Julia Fręśko




„Bezpiecznie na wsi. Nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu” (Organizator KRUS) - etap powiatowy


  Klasy I-III
        I miejsce    Karolina Sołtysiak (II b)
       II miejsce    Amelia Smogur      (II a)                       

  Klasy IV-VI
       II miejsce    Patrycja Erdmann   (VI b)




„Bezpiecznie na wsi. Nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu” - etap wojewódzki

                II miejsce - Karolina Sołtysiak (II b)



„Bezpiecznie na wsi. Nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu” - etap ogólnopolski
                 I miejsce - Karolina Sołtysiak (II b)



Konkurs plastyczny „Barwny świat Arkadego Fiedlera – ptaki” - organizator SP Polkowice  
                   
                II miejsce - Marta Kaczmarek- (VI a)



Polska w Unii Europejskiej "TO JUŻ 10 LAT "- organizatorzy: SP BORUSZYN, GOK POŁAJEWO

KLASY I-III
        
               III miejsce
- Julia Jęchorek (II b)

Klasy IV- VI
        
               III miejsce - Kacper Kaczyński (VI b)


Grand Prix Piły Pilskich Czwartków Lekkoatletycznych

               III miejsce
- Judyta Sell (VI b)